BilMedical® HBYS – Personel SeçimGENEL ÖZELLİKLERBilMedical HBYS’ de Personel Seçim sayfasında hastanede görevli veya görevde olmayan tüm personel listesi karşınıza gelmektedir. Liste ilk açılışta sadece ilgili Firmanın ilgili şubesindeki görevde olan personelleri getirmektedir. Eğer İstenirse Servis, İsim, Soy isim, Personel Numarası, Personel Tipi, Görevde olup olmadığı gibi çeşitli filtreler ile bu liste üzerinde istenilen Personel kaydına hızlıca ulaşabilir ve Seç butonu vasıtasıyla seçim yapabilirsiniz.
Ayrıca Hızlı seçim , Acil Konsültasyon ve Heyettekiler butonları ile de tanımlı olan acil konsültan hekimlerine, Heyette görevli hekimlere ve hızlı seçim ile daha önceden seçim yaptığınız son 50 personele hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Personel Seçim Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz. Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ


Personel Seçim Ana Ekran

Personel Seçim Acil Konsültasyon

Personel Seçim Heyettekiler

Personel Hızlı Seçim

Personel Seçim Servis FiltresiVİDEO GALERİ


VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER


SIFRE_GIRISTE_EIMZA_KONTROL_EDILSIN

Login Olurken E-Imza onayı alınacak yada alınmayacak ise ilgili parametrenin INTVAL değeri ayarlanmalıdır.

BB_MAIL_GELDIGINDE_OTO_EKRAN_ACILSIN

Kullanıcıya sistemdeki rolüne göre gelen otomatik mesajlar yada kullanıcıların attıkları anlık mesajların hangi ekranda ise direk mesajı ekrana yansıtması için kullanılır.
Believe in Continuity…