BilMedical® HBYS – Rapor SürGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de Rapor Sür sayfasında bilgi işlem tarafından tanımlanan raporlar Mali, İdari ve Tıbbi Raporlar olarak üç ana başlık altında kullanımınıza sunulmaktadır. Tanımlanan bu raporlar ile ihtiyaç duyduğunuz bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz.
Rapor Sür sayfasında ilgili raporlar tanımlanmış filtreler kapsamında istenen şekilde sorgulama bilmektedir. Bu filtre ve Kolon düzenleri siz kullanıcıların istediği şekilde kayıt edilerek aynı raporu birden fazla filtre ve kolon düzeni ile kullanmanıza olanak verecek şekilde dizayn edilmiştir. Örnek olarak servis bazlı bir rapor oluşturuldu ise her servise göre filtre kayıt ederek tekrar tekrar filtre ayarlamanıza gerek kalmadan kolayca istenen rapor sorgulanabilir. Sorgulanmış raporlarda gelen kolonların yerleri değiştirilebilir ya da kolon isimleri güncellenebilir. Bu sayede çıktılarda çok daha anlaşılır bir görünüm kazandırılabilir. Rapor sür sayfası özellikle BackOffice çalışanlarının en yoğun olarak kullandığı sayfadır.
Rapor Sür Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Rapor Sür Açıklama


Rapor Sür İdari Raporlar Filtre Saklama


Rapor Sür İdari Raporlar Kolon Düzeni


Rapor Sür İdari Raporlar Kolon Gruplama


Rapor Sür İdari Raporlar


Rapor Sür Kolon Grup


Rapor SürVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…Believe in Continuity…