BilMedical® HBYS – Dinamik Form Soru Bağla işlemleriGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de Dinamik form tasarımında soru bağlama işlemi önemli bir aşamadır. ilgili form doldurulurken bağladığınız sorular neler ise sadece o sorular sistem tarafından ya da personel tarafından doldurulabilir.
Arka plana istenen forma ait bir resim ekleme bildiği gibi resimsiz olarak da form tasarlanabilir. Soru bağlama aşaması ilgili formda sistem tarafından otomatik çekilecek olan veriler ( Hasta Adı, Hasta No, Doktor ve Servis İsmi vb.) ya da sizin tasarım ekranında eklediğiniz soruları eklediğiniz resim üzerinde istediğiniz alanlara yerleştirmenize olanak sağlar.
Örneğin resim üzerinde bir işaretlenecek kutucuk var ve bu kutucuğun formda işaretlenmesini istiyor iseniz konulacak işaretin rengi, büyüklüğü, şekli gibi özelliklerini ayarlayabilir ya da nereye konulacağını belirleyebilirsiniz.
Dinamik formlarda sorunun tipine göre tekli, çoklu işaretleme yapılabilir ya da bir işaret konulduktan sonra açıklama da yazılabilir. Tüm bu esnek yapı içeriğinde hastanede kullanılmakta olan ve kalite biriminin elinde bulunan bütün formlar sisteme eklenebilir.
Dinamik Form Soru Bağla işlemleri Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Koordinat Belirleme


Sabit Alandan Soru Bağla


Soru Alanından Soru Bağla


Tanımlananları GösterVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…Believe in Continuity…