BilMedical® HBYS – Şablon Hizmet/Tetkik SeçimGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de Şablon olarak tanımlanmış olan hizmet/tetkiklerin listelendiği sayfadır. Kullanıcı oluşturulan gruplardan ihtiyacına uygun olan tetkikler için ister liste grubunda bulunan kutucuğu işaretleyerek grup içindeki tüm tetkiklerin hızlı bir şekilde seçimini sağlar ya da seçmiş olduğu gruptaki tetkiklerin karşılığında bulunan kutucukları tek tek işaretleyerek istemiş olduklarını seçebilir.
İlgili seçim işlemi yapıldıktan sonra ekranın altında bulunan “Seç” butonu yardımıyla işleme devam edebilir ve kullanıcının ilgili hasta üzerinde seçmiş olduğu tetkikler liste olarak ekrana yansır. İstenirse bu ekran üzerinden de isteminden vazgeçilen bir tetkik karşısındaki kutucukta bulunan işaret kaldırılarak iptal edilebilir. Ya da kullanıcı “Seçilenleri Göster” butonu ile seçmiş olduğu tetkikleri listeleyip isteminden vazgeçmiş olduğu tetkikleri iptal edip “Seçimleri Onayla” butonu ile tetkik isteme işlemini tamamlayabilir. Herhangi bir tetkik ile ilgili detaylı bilgi almak için tetkik isimlerinin sonlarında bulunan “i” ikonu ile hizmet detayına ulaşılabilir.
“Grupları Özelleştir” butonu ile kullanıcı kendi tetkik ekranında bulunan grupların hangilerini gelmesini veya gelmemesini istiyorsa açılan pencereden o grupları seçer veya iptal eder.
“Paket Detay” butonu ile kurum tarafından oluşturulmuş olan paket hizmet içerikleri ve paket fiyatı gösterilir.
“Tetkik Ara” butonu ile tetkik gruplarında olan veya olmayan kurum içerisinde yapılabilen tüm tetkikler içerisinden arama yapılır.
“Toplam Fiyat” butonu ile seçimi yapılmış tetkiklerin toplam ücret tutarı kullanıcıya gösterilir.
“Özelden Çıkart” butonu ile tetkik gruplarında bulunan özel adlı grup içinde bulunan tetkik ve tetkiklerin bu gruptan çıkarılması sağlanır.

Şablon Hizmet/Tetkik Seçim Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Pratik Tetkik Seçim Ana Sayfa


Hizmet Son Sonuçları Göster


Pratik Tetkik Seçim Hizmet Açıklama


SeçimlerVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

TETKIK_ISTE_TOPLAM_BUTON_GIZLE

Pratik Tetkik Seçim sayfasında Toplam Fiyat butonunun gizlenmesini sağlar.

DOKTOR_PAKET_SABLON_CIFT_KONTROL_SECILI

Pratik Tetkik Seçim sayfasında Çift Kontrol kutucuğunun default işaretli olarak gelmesini sağlar.

TEKTIKLERIN_TAMANINI_SECEBILME_YETKISI

Pratik Tetkik Seçim sayfasında tetkiklerin tamamını seçebilme yetkisi verir.Believe in Continuity…