BilMedical® HBYS – Order UygulaGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de Hasta doktoru tarafından hastaya uygulanması istenen günlük tedavileri gösteren ekrandır. Ekran ilk olarak o anki tarihi ve yapılacak olan işlemleri gösterecek şekilde order hareket sırasına göre açılır. Kullanıcı ekran açılışından sonra isterse tarihi değiştirebilir ve yapılmış ,yapılmamış işlemleri veya o güne ait tüm işlemleri listeden seçim yaparak görebilir.  Order hareketini uygulamak için ilgili hareket satırında ki “Uygula” butonuna basıp order uygula detay ekranından ilgili bilgileri girmek yeterlidir.

Şayet uygula butonu ilgili hareket satırında görünmüyor ise o satırın alt kısmında kırmızı renkte ” Daha önce uygulanması gereken hareket bulunmakta. Diğer hareketler bölümünden, önce onu uygulayın” bilgi notu ile bu hareketten önceki hareketlerin onaylanması gerektiği bilgisi kullanıcıya verilir. Önceki hareketleri görmek için “Diğer Hareketler” alanına Mouse ile tıklayıp buradan tüm hareketlerini görülebilir ve bu hareketler üzerinde değişiklik yapma imkanına sahip olunur.

Order hareketlerinde uygulanmış işlemler yeşil renkte görünür aynı zamanda uygulama zamanı ve uygulayan kişi bilgisi de yer alır. En son uygulanan order hareketinde yanlış bir işlem söz konusu ise “Güncelle” butonu ile bu hareketteki işlem düzeltilir ve düzeltme durumuna göre bu işlem bu hareketin daha sonraki periyotlarında da otomatik olarak değişir(örneğin uygulama zamanı gibi).

Pas geçilmiş yani yapılmayacak olan hareketler pembe renkte gösterilir. Burada iptal açıklamasında bu işlemin neden pas geçildiği işlemi yapan kişi tarafından belirtilmiştir.

Order Uygula Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Order Uygula 2


Order Uygula


Order PasVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…Believe in Continuity…