BilMedical® HBYS – Order Forma İstekGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de Order Forma İstek sayfası hasta dosyasına yapılmakta olan ve yapılmış hizmet isteklerinin listelendiği sayfadır. Ayrıca sayfada hastanın yanında getirdiği ilaçlar içinde bir alan mevcuttur. Doktor veya Hemşirelerin yapmış oldukları istekler FOrma Kaydet butonu ile kontrollü bir şekilde hastanın dosyasına kayıt edilir.
İstek oluştur tabında yetkili personel yapılmış istek için miktar güncellemesi yapabilir. Bu şekilde eğer servis bünyesinde ilgili ilaç var ise eczaneden fazladan istek yapmayarak bu ilacı kullanabilir.
İstek oluştur sayfasında ayrıca ilaç için girilmiş farklı doz muadilleri var ise bu muadiler ile değişiklik de yapılabilir. Örneğin 1000 ml lik bir serumun eczanede 500 ml lik muadili var ise 1 adet 1000 ml yerine 2 adet 500 ml lik muadilinden istek yapılabilir.
Sayfada bulunan Detay butonu yardımıyle ilgili ilacın order detayına ulaşabilirsiniz. Detay butonu ile ulaşılan order detayından ilacın muadil bilgisini görebilir, Hareket zamanını güncelleyebilirsiniz.
Order Forma İstek Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Dışarıdan Temin


İstek Oluştur Forma İstek


İstek OluşturVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…Believe in Continuity…