BilMedical® HBYS – İlaç Teslim AlmaGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de İlaç teslim alma sayfası hastane parametrelerinden teslim alınmamış ilaçların hemşire tarafından uygulanmaması ile ilgili parametre açık ise ilgili teslim alma işlemlerinin gerçekleştiği sayfadır.

Bu kapsamda Eczane tarafından onaylanmış ve kata gönderilmiş olan ilaçlar İlaç teslim alma sayfası kullanılarak kat görevlileri tarafından teslim alınır. Teslim alma işlemi yapılmamış ilaçlar hastaya sistem üzerinden uygulandı olarak işaretlenemez.

İlaç teslim alınma işlemi için ilaçların Eczane tarafındaki onay süreçleri tamamlanmış olmalıdır. Onaysız ilaçlar teslim alma listesinde gözükmezler.

Teslim alma işlemi gerçekleştiğinde sistemde Hangi kullanıcının Ne zaman teslim aldığının Logu tutulmakta ve ekran üzerinde ilgili kolonlarda gözükmektedir.

İlaç teslim alma sayfasında ilaç listesinde Etkileşim onayı olan/olmayan veya EHU (Enfeksiyon Hastalıkları Uzman Onayı) olan/olmayan olarak filtreleme de yapılabilmektedir.

İlaç Teslim Alma Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Filtrele


Teslim Alma İşlemi


Teslim Alma İşlemi Onay


Teslim Alma İşlemi Onay2VİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…Believe in Continuity…