BilMedical® HBYS – Lab SonuçlarıGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de Laboratuvar Sonuçları sayfasında iki tarih aralığında belirli kriterlere göre listeleme yapılabilmektedir. Filtreleme işlemi için sayfanın sol tarafında bulunan Filtreleme alanı kullanılmaktadır.
Tek bir hastanın sonuçlarına ulaşılabilindiği gibi topluda Filtreleme yapılabilir.
Filtreleme sonucunda sayfada listelenen kayıtlar için rapor çıktısı alınabilir ve Sonuçlar E-mail olarak hastaya gönderilebilir.
Sonuçları sayfanın sağ üst tarafında bulunan dil seçeneği alanı sayesinde İngilizce olarak da çıktı almak yada Email göndermek mümkündür.
Seçilen tetkik satırları için ” Tetkik Teslim Zamanı Göster ” butonuna basarak seçilen tetkik veya tetkikler için tanımlı teslim zamanlarını öğrenmek mümkündür.
” E-Mail Log ” butonu ile gönderim yapılan E-Mailler hakkında detay bilgiye ulaşılabilir. Böylelikle E-Mail gönderimi ne zaman kim tarafından gerçekleştirilmiş öğrenmek mümkün.
Laboratuvar Sonuç sayfasında listelenen satırlar içerisinde bulunan Durum kolonunda bazı renklendirmeler mevcut. Bu renklerin her birinin bir anlamı vardır.
İlgili renkli dairenin üzerine gelindiğinde mouse ikonu üzerinde bilgi pop-up’ ı açılarak tetkik durumunu gösterecektir.
Satır içerisinde Form Tipi kolonunda bulunan İnfo ikonuna basarak ilgili tüp içerisindeki testlerin detayına ulaşmak mümkündür.

Lab Sonuçları Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Laboratuvar Sonuç Test Detay


Laboratuvar Sonuç Test Durumu


Laboratuvar Sonuç


Laboratuvar Sonuçları Liste Email Logları


Laboratuvar Sonuçları Liste Teslim Zamanları


Laboratuvar Sonuçları Liste


Laboratuvar SonuçlarıVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…Believe in Continuity…