BilMedical® HBYS – Genel PanelGENEL ÖZELLİKLERBilMedical HBYS açıldığında ilk karşınıza genel sayfa genel panel sayfası olup genel panel sayfası üzerinden ekranın sol tarafında yetkiniz dahilinde bulunan  tüm modüllere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Genel panelin orta bölümde Widget’lar eklenebilmektedir ve ayrıca Hastane Genel duyuru paneli mevcuttur. Widgetlar sayesinde bazı özel menüler, ekranlar genel panel sayfasına eklenerek  hızlıca ulaşılabilmektedir.

Genel panelin sağ bölümde ise  kullanıcı bölümü bulunmaktadır.

Genel panel sayfasında Mesajlarınıza ulaşabilir. Diğer kullanıcılar ile anlık Mesajlaşma yapabilirsiniz.

Kullanıcı bölümünden BilMedical HBYS İngilizce dil seçeneği ile birlikte tüm menü, rapor ve sayfa isimlerini İngilizce diline çevirmek mümkündür. Yabancı dil seçeneği ile Kurumunuzda çalışmakta olan yabancı personeller için büyük bir kullanım kolaylığı sunulmaktadır.

BITS kontrol menüsü ile güncel ve eski versiyonlarda ne gibi değişiklikler yada geliştirmeler olmuş takip edilebilmektedir.

Genel Panel sayfaların parametrelerine ilgili sayfanın sağ üst tarafında bulunan parametreler ikonu ile yada kullanıcı bilgileri içerisindeki Parametreler seçeneği ile ulaşabilirsiniz. Detay için tıklayınız.
EKRAN RESİMLERİ

GENEL PANEL
Genel Panel ENG
Genel Panel Duyurular


VİDEO GALERİ

PROGRAM DİL SEÇENEĞİ DEĞİŞTİRME İŞLEMİ


BITS VERSİYON KONTROL


ŞİFRE DEĞİŞTİRMEPARAMETRELER


SIFRE_GIRISTE_EIMZA_KONTROL_EDILSIN

Login Olurken E-Imza onayı alınacak yada alınmayacak ise ilgili parametrenin INTVAL değeri ayarlanmalıdır.

BB_MAIL_GELDIGINDE_OTO_EKRAN_ACILSIN

Kullanıcıya sistemdeki rolüne göre gelen otomatik mesajlar yada kullanıcıların attıkları anlık mesajların hangi ekranda ise direk mesajı ekrana yansıtması için kullanılır.
Believe in Continuity…