BilMedical® HBYS – Yedek ListeGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de Yedek Liste sayfası doktorların randevu verilebilecek slotları dolduklarında randevu almak isteyen hastalar yedek listeye kayıt edilerek mevcut randevulardan iptal olan yada yeni slot açılması gibi durumlarda oluşturulan yedek listeden mevcut hastaların boş slotlara ataması yapılması için kullanılır.
Yedek listeye hasta kayıt etmek için “Yedek Listeye Ekle” butonu kullanılır. Butona basıldıktan sonra açılan ekranda ilgili alanlar doldurulup kayıt tamamlandığında yedek listeye kayıt işlemi gerçekleşir ve listede hastanın ismi görünür olur.
Mevcut kayıtların iptali mümkün olup “İptal Edilen Kayıtları Göster” kutucuğu işaretlenerek listeleme yapıldığında iptal kayıtlara ulaşılmış olur. Aksi halde iptal kayıtlar listede gözükmezler.
Yedek listeden hasta boş slota alındığında satırın başında yeşil bir ikon belirerek o satırdaki hastaya randevu tamamlandığı belirtilir.
Yedek Liste Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Yedek Liste


Yedek Listeye EkleVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…Believe in Continuity…