BilMedical® HBYS – Diş FormuGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de Diş Formu sayfası tüm diş modülündeki işlemlerin gerçeştirildiği ana sayfadır.
Hastaların hasta bilgilerine, uyarılarına,notlarına bu sayfadan ulaşılabilir ve tüm planlamalar bu sayfada yapılır.
“Yeni Plan” butonu ile hastaya plan oluşturulur ve bu planlama içerisinde yapılması planlanan tüm hizmetler hizmet ağacından seçilerek ilgili dişin üstüne sürükle bırak yöntemi ile bırakılarak diş ile ilişkilendirilir.
Dİş Formunda planlanan hizmetler çıktı alınarak hastadan ıslak imzalı onay alındıktan sonra “Aktar” butonu ile hasta dosyasına aktarılır.
Aktarılan hizmetler hastaya borç olarak yansır ve tahsilat yapılmadan Diş Formunda işlem yapılmasına izin verilmez.
Aktarım yapılan işlemler tedavi tabında varsa notları girilir ve işlem yapıldıktan sonra tamamlandı butonu ile işlem tamamlandı olarak gösterilir.
Tüm işlemler tamamlandığında diş formunun kapatılması gereklidir. Eğer diş formu kapatılmaz ise sonraki gelişindeki tedaviler en son açık forma eklenebilir yeni form açılamaz.
Diş Formunda ayrıca hastaya ait görüntüler eklenebilir, Ortodonti tedavi Notları girlebilir,Diş eti Hastalıkları Notları girilebilir ve ayrıca Laboratuvar formuna geçiş yapılabilir.
Diş Formu çocuk süt dişleri ve yetişkin dişleri olmak üzere iki şekilde yukarıdaki tüm özellikler geçerli olacak şekilde kullanılabilir.Sadece Diş resimleri değişir.
Diş Formu Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Diş Formu


Çocuk Süt Dişleri


Diş Formu Yeni Plan


Diş Formu Çene İçin Hizmet SeçimVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…Believe in Continuity…