BilMedical® HBYS – Kim Hasta Kayıt FormuGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de KİM (Kişi İzlem Merkezi) Formu; hastalara ileriye dönük belirli periyotlar ile takip yapılması gerekiyor ise doldurulur.
Bu form ile doktorun belirleyeceği periyotlarla önceden belirlenmiş Şablonlar ya da Takip Nedenleri seçilir. Seçilen takip nedenleri ve Periyotlara göre Call Center personelinin önüne bu hastalar gruplanarak rapor halinde sunulur.
Call Center Personeli o gün ya da hafta içinde aranacak olan takipli hastalara ulaşarak hastaneye takip nedenlerinde ve açıklamalarda yazan bilgiye göre gelmeleri gerektiğini bildirir
Hastaların bu bilgilendirme sonrasında randevu bilgisi oluşturulur ve hastaların takipleri yapılmış olur.
Örnek olarak Diyabet bir hasta için KİM formu üç ayda bir test yapılması gerektiği hastanın testlerini ve takiplerini unutmaması için doldurulur.
Kim Hasta Kayıt Formu Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Kim Kayıt Formu Şablon


Kim Kayıt Formu Takip Nedeni


Kim Kayıt FormuVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

KIM_OZELTAKIPNEDENLERI_SECILIVEPASIF_GELSIN

Özel takip nedenleri seçili ve pasif bir şekilde KİM formunu açar. Böylelikle kullanıcılar sadece bilgi işlemin tanımlama yaptığı takip nedenlerinden seçim yapabilir.

KIM_TAKIP_NEDENLERINI_DUZENLE_PASIF_GELSIN

Özel takip nedenleri sayfasında hiçbir değişikliğe izin vermez.Believe in Continuity…