BilMedical® HBYS – Heyet DetayGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de Heyet Detay sayfasından hastaya heyet raporu oluşturulur ya da oluşturulmuş olan raporların detayına ulaşılır.
Hasta için heyet rapor oluşturmak adına rapor üzerinde girilmesi gereken zorunlu alanlar ve hekim tarafından yazılması uygun görülen açıklamanın yazılacağı açıklama alanları doldurulur.
Sonrasında hatanın hangi tanı ve teşhis için rapor alacağı ve bu raporda kullanması gereken ilaç/malzeme isimleri, doz miktarı ve kullanım zamanı bilgileri girilir.
Raporda ilgili alanlar doldurulduktan sonra “Kaydet” butonu ile önce rapor sisteme kayıt edilir. Sonrasında ise hasta SGK’lı bir hasta ise raporun Medula Kayıt işlemleri gerçekleştirilir.
Yazılan rapor sürekli ihtiyaç duyulan bir rapor şablonu olma özelliği taşıyor ve genel olarak aynı şablon ile hastalara rapor oluşturulması söz konusu ise şablon adı alanına istediğiniz bir şablon adı tanımlayarak “Şablon Kaydet” seçeneği ile rapor şablon olarak kayıt edilebilir ve sonraki hastalarda “Şablondan Seç” butonu ile kayıt olan şablon seçilerek şablon olarak kayıt edilen raporu çağırmak mümkündür.
Heyet Detay Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Heyet Detay


Heyet MalzemeVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…Believe in Continuity…