BilMedical® HBYS – Doktor SeçimGENEL ÖZELLİKLERBilMedical HBYS‘de herhangi bir kullanıcı eğer diğer bir hekim adına işlem yapması gerekli ise Örnek olarak izinli olan bir hekim adına aynı branştan diğer bir hekim işlem yapacak veya Doktor Asistanları hekim adına işlem yapacak ise yetkilendirildiği hekim/hekimler adına işlem yapabilmek için doktor seçim sayfasında adına işlem yapacağı hekimi seçmeleri gerekmektedir.

Doktor seçim sayfasının ilgili kullanıcılarda açılması için BilMedical HBYS sistemine giriş yapan kullanıcının Grup yetkilerinde adına işlem yapabileceği hekimlerin tanımlı olması ve ayrıca Kullanıcı bazlı yetkilerden de ilgili kullanıcının Doktor Sekreteri yetkilendirmesinin yapılmış olması gerekmektedir.

Eğer Hekimler sadece kendi isimleri ile işlem yapacak ve başka bir hekim adına işlem yapmayacaklar ise,hasta muayene formu sayfasına doktor seçmeden giriş yapabilirler.

Doktor Seçim Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ


Doktor Seçim Ekranı
VİDEO GALERİ


DOKTOR SEÇME İŞLEMİ
PARAMETRELER


PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…
Believe in Continuity…