BilMedical® HBYS – Klinik TakipGENEL ÖZELLİKLER


BilMedical HBYS’ de Klinik Takip sayfasında yatan hasta ve konsültasyon hastaları için hastaya ait anamnez bilgilerinin tanı, tetkik ve tedavi bilgilerinin girildiği sayfadır.
Klinik Takip sayfasında hastanın yatışının yapıldığı ilk günden çıkışı yapılana kadar her gün için bir klinik takip satırı otomatik olarak açılır. Yoğun bakım hastaları için ayrıca birde Yoğun Bakım İzlem satırı açılır.
Klinik Takip bilgi girişleri tekli, çoklu bilgi olarak önceden hazırlanmış datalardan giriş yapılabildiği gibi text olarak da giriş yapılabilir.
Satır başlarında bulunan Form Aç butonu ile ilgili soruların bağlı olduğu formlara ulaşabilir ve giriş yapılabilir. Bu formlar birçok farklı şekil ile karşımıza çıkmaktadır. Örneğin Konsültasyon Formu, Beden kitle İndex, Düşme Riski Formu, Hasta Skorlama vb.
Anamnez bilgilerinden doldurulması zorunlu olanlar kırmızı yazı ile belirtilmiş olup bazı sorulara verilen cevaplara göre Hasta Uyarı mekanizması işletilmektedir.
Örneğin hastada alerji var ve alerji etkeni girildiğinde bu hasta uyarısı olarak hemen her yerde personelleri uyaracak bir mekanizmayı tetikler.
Klinik Takip Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ

Klinik Takip


KlinikVİDEO GALERİ

VİDEO

İlgili sayfaya ait video bulunmamaktadır…


PARAMETRELER

DFA_BILGIYI_GIREN_ACIK_GELSIN

Doktor Form Ana Başlık satırında bilgi giren kullanıcı ismi açık olarak her satır için gözükmesine yarayan parametredir.

FAB_EDIT_ALWAYS_ON

Doktor Form Ana Başlık satırının açık olarak edit mod şeklinde ayarlanmasını sağlar.

FAB_HIDE_NEW_RECORD_ROWS_ON_EDIT_MODE

Doktor Form Ana Başlık Edit mode açıldığında yeni satırlar otomatik oluşmasın. Buton gözüksün.
Believe in Continuity…