BilMedical® HBYS – Özel Kod GirişiGENEL ÖZELLİKLERBilMedical HBYS içerisinde Özel Kod Giriş bazı özel hizmetler için kullanıcıların belirlediği özel kodlar tanımlanabilmektedir. Özel kod tanımı yapılması planlanan hizmetler için özel kod tanımlandıktan sonra o hizmetlere verilen özel kodlar sayesinde hizmet eklerken ilgili hizmete hızlıca erişim sağlanabilmektedir.

Ayrıca özel kod işleyişi sayesinde belirlenen tetkik sonuçlarına sadece belirlenen özel kodlar girildikten sonra ulaşılabilir bir yapı da kurulabilmektedir.

Bir başka kullanım amacı da hastaya verilen özel kodlar sayesinde resepsiyon ekranında hastanın özel kodunu bilmeyen ziyaretçilere hasta bilgilerinin verilmemesi, hasta yanına çıkartılmaması sağlanabilir.

Böylece önemli ve her kullanıcının erişim yapmaması istenen hizmet, hasta yada tetkik sonuçlarına özel kodlarını bilmeyen personel yada hasta/hasta yakınlarının ulaşımı katlandırılabilmektedir.

Tanımladığınız Özel kodu unutmanız halinde Hatırlar butonu yardımıyla özel kodunuza ulaşabilir yada değiştir butonu ile yeni bir özel kod tanımı yapabilirsiniz.

Özel Kod Giriş Sayfasında kullanılmakta olan Parametrelere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için Parametreler sayfasına göz atabilirsiniz.
Detay için lütfen tıklayınız.EKRAN RESİMLERİ


Özel Kod Girişi


Özel Kod Hatırlatma


Özel Kod Hatırlat


Özel Kod DeğiştirmeVİDEO GALERİ


ÖZEL KOD DEĞİŞTİRME
PARAMETRELER


PARAMETRE

İlgili sayfaya ait parametre bulunmamaktadır…Believe in Continuity…